Dan obrnutih uloga

13.4.2022., srijeda

Uoči proljetnog odmora učenika dopustili smo učenicima da se okušaju na raznim radnim mjestima u školi. Ovo je projekt koji je bio na pauzi nekoliko godina i učenici su jedva dočekali da se vrati Dan obrnutih uloga.

Svi koji su bili zainteresirani za održavanje nastave javili su se svojim profesorima i dogovorili za sadržaj koji bi predavali. Interesa je bilo za jezike, društvene i prirodne predmete.

Maxime Tihava 1.e, nastava francuskog

Za nenastavno osoblje je proces odabira kandidata bio nešto drugačiji. Osam dana je trajao natječaj za razne pozicije.

Intervjuiranje kandidata

Od zainteresiranih učenika se očekivalo da pošalju molbu i životopis, bilo mailom, bilo dostaviti poštu na porti. Po završetku natječaja održani su razgovori za posao. Razgovore je vodilo povjerenstvo u sastavu: Ana Dlesk, Marija Antolović, Željka Damjanić Pavlić i Marina Vrdoljak. Kandidati su se predstavili i odgovarali na mnoga situacijska pitanja vezana uz željena radna mjesta. Dio razgovora se vodio na stranim jezicima kako bi se provjerilo znanje navedeno u životopisima.

Merisa Garić, 3.a - knjižničarka i Nives Bedi, 3.f - psihologinja

Alex Rakoš, 3.a - referent i Lucija Stojanović, 3.f - portirka

S obzirom da je broj prijavljenih učenika bio veći od broja traženih radnika, povjerenstvo za ljudske resurse je, nažalost,  moralo napraviti selekciju. Primljeni su sljedeći kandidati:

Lucija Pavličević, 2.c (ravnateljica); Nives Bedi, 3.f (psihologinja); Roberta Gašparovski, 3.f (pedagoginja); Alex Rakoš, 3.a (referent); Merisa Garić, 3.a (knjižničarka); Marta Hajdarović, 1.a i Lucija Stojanović, 3.f (portirke); Erik Luka Živković, 3.d (domar); Ena Šimić, 4.e, Ana Vukojević, 4.e,  Stela Raus, 4.e i Katarina Radoš, 1.e (spremačice).

Ena Šimić i Ana Vukojević, 4.e - spremačice i Lucija Pavličević 2.c - ravnateljica

Ostalim kandidatima želimo više uspjeha sljedeće godine.

Dan obrnutih uloga proglašen je uspješno realiziranim, a iz fotografija možete prosuditi da se radilo, ali i zabavilo.

Marina Vrdoljak, prof.

FOTO GALERIJA

U 3.d su neki čak bili i u kutu surprise

objavio: Željka Damjanić Pavlić   datum: 15. 4. 2022.